Haberler


 

17.06.2010

EFOR NAKLİYAT FİLOSUNU RENAULT TRUCKS ARAÇLARLA GÜÇLENDİRİYOR.

EFOR NAKLİYAT 2 ADET RENAULT TRUCKS PREMİUM 430.19 4X2 EURO 5 ARACINI İMAM KAYALIOĞULLARI’NDAN TESLİM ALDI.

Efor Nakliyat FilosoYurt içi, konteyner ve kuru yük taşımacılığında artan iş hacmini filosunu arttırarak karşılama kararı alan Efor Nakliyat, yakıt tasarrufundaki lider performansından etkilendiği Renault Trucks Premium’lardan 2 adet satın aldı. İmam Kayalıoğlu tarafından gerçekleştirilen satışın teslimat töreni İmam Kayalıoğulları’nın Adana Plazasında gerçekleşti. Araç teslimat törenine Firma sahibi Mehmet Günenç, İmam Kayalıoğulları Satış Temsilcisi Erman Keleş, Renault Trucks Türkiye Bölge Müdürü Abdullah Direk katıldı.

Törende konuşan Efor Ulus.Taşımacılık Sahibi Mehmet Günenç “Piyasada yaptığımız araştırmalar sonucunda yakıt tasarrufundan etkilenerek Renault Trucks Premium Euro 5 serisini yeni alımlarımızda da tercih ettik. Öncelikle 2 adet alarak denemek istediğimiz Premium Euro 5 serisi ile devam etmeyi arzuluyoruz. İmam Kayalıoğlu’nun her zaman yanımızda olan servis ve hizmet anlayışı da bu seçimimizde önemli bir etken oldu‘’ dedi..

İmam Kayalıoğulları Satış Temsilicisi Erman Keleş ise Efor Trans’a konteyer ve kuru yük taşımacılığında iş hacmini artıran Efor Nakliyat’ın Renault Trucks’la gelişmesinden mutluluk duyduklarını, önümüzdeki günlerde de bu işbirliğinin devam edeceğini söyledi.

Renault Trucks adına konuşan Bölge Müdürü, Abdullah Direk, ‘’Yakıt tasarrufunda lider Renault Trucks Premium Euro5 serisi araçlarımızın müşterilerimiz tarafından yapılan araştırmalar sonucunda da yakıt tasarrufunda liderliğinin pekiştirilmesi bizler için gurur kaynağıdır” dedi ve Premium araçların sağlayacağı yakıt maliyetlerindeki düşüşün Efor Nakliyat’a gözle görülür bir şekilde kazanca dönüşeceğini ifade etti.