Haberler


 

15.06.2010

HİLAL TRANS’IN TERCİHİ RENAULT TRUCKS...

HİLAL TRANS 15 ADET RENAULT PREMIUM 460 EURO 5 GRAND VOLUME ARACINI HOROZ TAŞIT ’DAN TESLİM ALDI...

Hilal Trans1992 yılından bu yana ağırlıklı olarak Doğu Avrupa’da faaliyet gösteren Hilal Trans Şirketi, Türkiye’de 120 adet , Slovakya’da 7 adetten oluşan araç parkı ile sektörün önde gelen nakliye firmalarından... Filosunda 2002 yılından başlayarak 2010 yılına kadar toplam 60 adet Renault Trucks aracı bulunan Şirket, 2010 yılındaki filosunu güçlendirme çalışmalarını 15 adet daha Renault Trucks Premium 460 Euro 5 Grand volume alarak sürdürüyor.


Hilal Trans’ın satın aldığı 15 adet Renault Trucks Euro 5 araçların teslimatı, Hilal Trans Uluslarası Nakliye Ltd.Şirketinin, Ataşehir tesislerinde gerçekleşti. Hilal Trans Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Küçükçayır’ın yanısıra, Horoz Taşıt Servis San.ve Tic.A.Ş.’den Genel Müdür Gürkan Gürbüz, Filo Satış Müdürü Mine Öztuncay’ın katıldığı teslimat törenine Renault Trucks Türkiye’den Genel Müdür Dominique Pollien ve Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu katıldı.

Törende konuşan Hilal Trans Genel Müdür Yardımcısı Gürkan Gürbüz, "Renault Trucks Premium 460 araçları gerçekten yakıt tasarrufunda lider. Infomax ölçümleri ile bunu ölçerek kanıtladık. Bu raporlama ve arşivleme olanakları ilk günden bu güne kadar her türlü yakıt tüketimini görebiliyoruz. Bu günümüzde filolar için hayati önem taşıyor. Ayrıca Optidriver eğitimi şöförlerin eğitimi açısından mükemmel bir fırsat, söförün doğru bildiği yanlışlara fırsat bırakmıyor. Ayrıca bu seçimimizde Horoz’un servis hizmetinin ve kalitesini de yadsıyamam. Şu anda imkan olsa bütün araçlarımı düşünmeksizin Renault Trucks Premium’larla değiştirmeyi arzu ederdim" dedi.

Horoz Taşıt adına görüşlerini belirten Genel Müdür Gürkan Gürbüz ise "Hilal Trans 2000 yılından bu yana yoğun olarak çalıştığımız bir müşterimiz. Biz her zaman müşterilerimizle empati kurmaya öncelik veririz. Hilal Trans’ın markamıza ve bize gösterdiği ilgi ve bizim hizmet kalitemiz sayesinde uzun bir işbirlikteliğimiz var" dedi...

Törende son olarak konuşan Renault Trucks Genel Müdürü Dominique Pollien "Yeni nesil Premium Euro 5 araçlarımızın yakıt tasarrufunda lider olduğunu müşterilerimizden de duyuyor olmak bizi onurlandırıyor. 2010 yılında Pazara sunduğumuz araçlarımızın müşterilerimiz tarafından da yakıt tasarrufunda lider olduğunun görülmesi, ve araç alımlarında önemli bir etken oluşturuyor olması, Renault Trucks araçlarının rakiplerine göre farklarını açıkça ortaya koyuyor" dedi.