Haberler


 

15.06.2010

ÖZTRANS FİLOSUNU RENAULT TRUCKS İLE GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR.

ÖZTRANS 4 ADET RENAULT PREMIUM 430.19 4X2 EURO 5 ARACINI İMAM KAYALIOĞULLARI’NDAN TESLİM ALDI.

ÖZTRANSAdana Bölgesinin nakliye ve yurtiçi taşımacılık alanında lider firmalarından olan ÖzTrans Uluslarası Nakliyat İnş.İth.İhr.San. Tic. Ltd. Şti, filosundaki Renault Trucks araçlarını arttırıyor. İmam Kayalıoğlu tarafından gerçekleştirilen satışın teslimat töreni İmam Kayalıoğulları’nın Adana Plazasında gerçekleşti. Araç teslimat törenine Öz Trans sahibi Yusuf Dönmez, İmam Kayalıoğulları Şube Müdürü İlker Erdal, Renault Trucks Türkiye Bölge Müdürü Abdullah Direk katıldı.


Törende konuşan Öz Trans’ın sahibi Yusuf Dönmez, "Yıl başında 2 adet deneme amaçlı alarak başladığımız Renault Trucks işbirliğimiz, Şubat ayında gerçekleştirdiğimiz 12 adet araçla devam etti. Performansından ve yakıt tasarrufundan deneyerek etkilendiğimiz Renault Trucks Premium Euro 5 serisini yeni alımlarımızda da tercih ettik, 4 adet daha araç alımı gerçekleştirdik. İmam Kayalıoğlu’nun her zaman yanımızda olan servis ve hizmet anlayışı da bu seçeneğimizde önemli bir etken" dedi...

İmam Kayalıoğulları Şube Müdürü İlker Erdal ise Öztrans’ın rakip markalarla başladığı filosunu Renault Trucks’larla geliştirmesinden mutluluk duyduklarını, önümüzdeki günlerde de bu işbirliğinin devam edeceğini söyledi.

Renault Trucks adına konuşan Bölge Müdürü, Abdullah Direk, "Bölgenin lider firmalarından Öz-Trans kurulumundan günümüze her yıl büyüme hedefiyle müşterilerine daha fazla hizmet verme amacındadır. Belirlemiş olduğu hedeflere yeni Renault Trucks 430 Alliance aracıyla gidiyor olması bizim açımızdan mutluluk vericidir. Yeni 460 ve 430 bg Premiım Alliance araçlarımızın rakiplerine gore yakıt tüketiminin az olması bölgede tercih nedeni olmaktadır" dedi.