Haberler


 

14.06.2010

FEM LOGISTICS RENAULT TRUCKS’I TERCİH ETTİ...

FEM LOGISTICS RENAULT TRUCKS’I TERCİH ETTİ...

RENAULT TRUCKSFem Logistics 10 Adet Renault Premium 460 Euro 5 Çekicileri Arkas Otomotiv’den Teslim Aldi...

Daha önce de Renault Trucks araçlarını kullanan ve son derece memnun kalan Fem Logistics firması, Avrupa hattında çalışmaya başlamalarının ilk adımı olan 10 Adet Renault Premium 460 Euro 5 Çekiciyi filosuna kattı. Keskinoğlu Tavukçuluk, Akhisar tesislerinde yapılan teslimat törenine, Keskinoğlu Tavukçuluk Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri Fevzi Keskinoğlu, Mehmet Keskinoğlu, Keskin ve İsmail Keskinoğlu’nun yanısıra, Renault Trucks Türkeyi Bölge Müdürü Engin Demirel, Arkas Otomotiv Satış ve Pazarlama Müdürü Orhan Genel katıldı...


Renault Trucks Türkiye Bölge Müdürü Engin Demirel teslimat töreninde “Birçok diğer üreticiden farklı olarak, biz Renault kamyonlarında tüm Avrupa'da olduğu gibi Türk müşterilerimize de en son motor teknolojisinin yararlarını sunuyoruz. Euro 5 motorları, güç ve yakıt tasarrufunun tüm avantajlarına sahip olurken, çevre koruma politikamızı da sürdürmektedir. Sektörün konusunda öncü ve uzman bir kuruluşunun aynı şekilde sektörün uzman ve öncü bir kuruluşu ile işbirliği yapmasını çok anlamlı ve önemli buluyorum. Yeni araçların Keskinoğlu Tavukçuluk ve Fem Logistics için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.Demirel, yakıt tasarrufunda tüm rakiplerine göre bir adım önde olduklarını belirterek, "Yeni Renault Premium Euro 5, OPTIDRIVER ile yakıt tüketiminde her 100 kilometrede 1,6 litre tasarruf, yılda 2bin 400 litre ve toplam 7 bin TL kazanç anlamına geliyor. Yeni Renault Premium Euro5, rakiplerine göre en ekonomik yakıt tüketimi sağlarken performansından ödün vermeyerek daha fazla motor gücü, daha yüksek tork ve daha iyi bir ticari hız ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan tek araç oluyor" dedi.

İsmail Keskinoğlu, ise Fem Logistics’in günden güne gelişen ve büyüyen filosunun, gelişmiş teknolojik ve ekonomik ürünleriyle Avrupa’da büyüyen bir markayla, iç ve dış pazarlardaki gelişimini sürdüreceğini belirtti.

Arkas Otomotiv’in teşekkür plaketini alan Keskinoğlu “Sektöründe en uzman kuruluşların başında gelen Arkas ile geçmişten gelen iş birliliğinin gelişerek büyümesine vesile olan bu yeni projede birlikte yürümekten mutluyuz. Rakiplerine göre, kaliteye ve ekonomiye verdiği önemi, üretiminin her aşamasında titizlikle uygulamakta olan RENAULT TRUCKS markasını tercihimizin doğruluğunu görmekteyiz. RENAULT TRUCKS’ın ihtiyaçların ve beklentilerin günden güne arttığı satış sonrası hizmetler konusunda da gelişerek büyüyen yaygın servis ağı ve hizmet kalitesinden de oldukça memnunuz.” dedi.