Haberler


 

14.06.2010

HAY-KOOP’UN TERCİHİ RENAULT TRUCKS PREMIUM

HAY-KOOP’UN TERCİHİ RENAULT TRUCKS PREMIUM

HAY-KOOP’UN TERCİHİ930 pay ve 740’a yakın üyesi bulunan Türkiye’nin en büyük taşımacılık kooperatiflerinden biri olan , S.S. Hay-Koop Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi filosuna dört adet Renault Trucks Premium 440 kattı. Çetaş Otomotiv’in Orhanlı’da bulunan yeni şubesinde yapılan teslimat törenine Renault Trucks Satış Müdürü Tolga Küçükyumuk, Çetaş Otomotiv’den Genel Müdür Serhan Işıldar, Satış Müdürü Soner Alperöz, Satış Yöneticisi Turgay Demirbilek, ve Hay-Koop Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Erdal Şengül ve Başkan Vekili Oktay Erdoğan’ın yanı sıra araçları satın alan kooperatif üyeleri katıldı.


Teslimat töreninde konuşan Renault Trucks Satış Müdürü Tolga Küçükyumuk ; "Renault Trucks Türkiye olarak bizim amacımız bireysel kullanıcılar ve onların bir araya geldiği kooperatiflere ulaşmaktı. Bugünden sonra, yerli üretimin bize getirdiği güç ile birlikte 2010 yılında daha da yoğun olarak kooperatiflerle birlikte çalışmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda Hay-Koop’a yaptığımız satış bizim için çok önemli bir başlangıç.Sadece alırken değil kullanırken de sahibine kazandıran ürünlerimiz, düşük yakıt tüketimi ve uygun bakım maliyetleri ile fark yaratıyor."dedi.

Hay-Koop Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Erdal Şengül ise yaptığı konuşmada "En büyük giderlerlerinin yakıt olduğunu, bu konuda Renault Trucks’ın kendilerine çok önemli avantajlar sağladığını, bunun dışında Çetaş Otomotiv satın alma kararında önemli pay sahibi olduğunu" söyledi.