Haberler


 

21.05.2010

Eskİşehİr Paksoy Naklİyat Fİlosuna 13 Adet 430.19t Optidriver KattI...

Eskİşehİr Paksoy Naklİyat Fİlosuna 13 Adet 430.19t Optidriver KattI...

Eskişehir Paksoy NakliyatSilobas ve dökme çimento taşımacılığı alanında lider firmalardan olan Eskişehir Paksoy Müh.San.Tic.Ltd.Şti. 50 adetlik araç filosu içindeki Renault Trucks araç adedini teslim edilen araçlarla birlikte toplam 21 adede çıkardı. Ali Rıza Onat Eskişehir tesislerinde yapılan teslimat törenine firma sahibi Semih Paksoy, Renault Trucks Bölge Satış Müdürü Feridun Kısa, Ali Rıza Onat Mot.A.Ş.’den Şube Müdürü Abdullah Berberoğlu katıldı.


Semih Paksoy, Ali Rıza Onat, Eskişehir tesislerinde yapılan teslimat töreninde yaptığı konuşmada ”Renault Trucks araçlar ile ilk kez 2009 yılında çalışmaya başladık. Özellikle düşük yakıt tüketimi ve filo üzerinde tam bir hakimiyet sağlayan Optifuel Infomax ile maliyetlerimizi aşağıya çektiğimizi fark ettik, bu yüzden de 2010 yılındaki bu 13 araçlık yatırımımızda da Optidriver+Robotize Otomatik Şanzımanlı Euro 5 Renault Trucks Premium R 430.19.4x2 T çekiçi araçları tercih ettik. Renault Trucks Eskişehir Bayisi Ali Rıza Onat Motorlu Araçlar A.Ş.’nin hizmet anlayışının da bu tercihimizdeki etkisi yadsınamaz. 7 gün 24 saat hizmet alabildiğimiz bu üstün satış sonrası anlayışı sayesinde araçlarımızda hiçbir sorun yaşamıyoruz“ dedi.

Renault Trucks Eskişehir bayisi Ali Rıza Onat Motorlu Araçlar A.Ş. Şube Müdürü Abdullah Berberoğlu ”Bölgemizde araç parkını hızla büyüten Paksoy Müh.San.Tic.Ltd.Şti. son yaptığı alım ile filosundaki Renault Trucks marka araç sayısını 21’e çıkarmıştır. Bizler Ali Rıza Onat Motorlu Araçlar A.Ş. olarak bölgemizde tüm müşterilerimize olduğu gibi Paksoy Müh.San.Tic.Ltd. Şirketine de gözbebeğimiz gibi bakarak, onları müşteri gibi değil, ailemizin birer ferdi gibi görerek, olası her türlü sorunlarında hızlı çözümler üreterek, her zaman yanlarında olacağız.” dedi.